לשיחת ייעוץ: 03-6888838
פרסומים בתקשורת – נתנאל בירן
הזכויות שלך,
המומחיות שלנו!

פרסומים בתקשורת – נתנאל בירן

קרנית- קרן לפיצוי (כמעט כל) נפגעי תאונות הדרכים
מה קורה כאשר אדם ניזוק בתאונת דרכים כשהוא נוסע או נהג ברכב לא מבוטח או כאשר הוא הולך רגל שרכב לא מבוטח פגע בו? לא זו בלבד שהימנעות מביטוח הרכב מהווה עבירה על פקודת רכב מנועי התש"ל-1970 אלא, שלכאורה נשללת ממנו זכותו לתבוע פיצוי כספי בגין נזקי הגוף שנגרמו לו בתאונת הדרכים
תובעת את איכילוב עקב צלקת שנגרמה בילדותה
.צעירה כבת 24, תושבת בית דגן, תובעת את בית החולים איכילוב בעקבות צלקת גדולה שנגרמה לה לטענתה בגבה, ואשר לדבריה נגרמה עקב רשלנות בית החולים.
דברי עו"ד נתנאל בירן, המייצג את הצעירה - התובעת היא אשה צעירה ונשואה, אשר נושאת עד היום על גבה צלקת גדולה ומכוערת
קחו אחריות: מי אשם כשהבריונות ברשת מובילה לטרגדיה?
סיפורו של דוד-אל, הנער ששם קץ לחייו, יגיע בקרוב לביהמ"ש, לאחר שמשפחתו תבעה את פייסבוק ומשרד החינוך. הוריו מקווים שיימצא כבר פתרון לבעיית השיימינג ברשת • מוחרמים
פרסום ראשון: תביעת ענק הוגשה נגד ליאור נרקיס
עוזרת בית שעבדה במשך 7 שנים בביתו של ליאור נרקיס בסביון, הגישה נגדו תביעה ודורשת פיצוי של 1.3 מיליון ש"ח. על פי כתב התביעה נרקיס והחברה שבבעלותו לא שילמו לה תנאים סוציאליים כחוק: "נגרמו לי נזקים משמעותיים". עורך הדין של נרקיס, נתנאל בירן: "הטענות רחוקות מהמציאות"
מדריכה בחוג סיירות של קק״ל נפלה למערה, תפוצה בכ-350,000 שקל (11/11/19)
תיק בו ייצגנו את התובעת בפני כבוד השופטת סיגל דומניץ-סומך אשר חייבה את קק"ל, מנהל מקרקעי ישראל והמועצה האזורית, לפצותה בסך של 422,000 ש"ח בגין נזקיה בעקבות נפילה בבור בזמן שהייתה מדריכת חוג סיירות.
עו"ד איילת זינגר בראיון לתכנית "עושים צהריים" עם יעל דן בגל"צ (13/3/19)
ראיון של עורכת הדין זינגר ממשרדנו לתכנית הרדיו "עושים צהריים" עם יעל דן בגל"צ בעניין הנער דוד-אל מזרחי ז"ל ששם קץ לחייו לאחר חרם חברתי בבית הספר וברשתות החברתיות. משרדנו מייצג את המשפחה בתביעה מול משרד החינוך ופייסבוק.
קחו אחריות: מי אשם כשהבריונות ברשת מובילה לטרגדיה? (26/2/19)
סיפורו של דוד-אל מזרחי בן ה-16 ששם קץ לחייו - מתוך “מוחרמים” סדרת הכתבות של חדשות 13 על תופעת החרם החברתי בבתי הספר וברשתות החברתיות. את המשפחה מייצג עו”ד נתנאל בירן בתביעה נגד משרד החינוך ורשת פייסבוק.
אסיר "ביקר" אחרי מותו אצל רופא הכלא (17/3/16)
שש שנים לאחר שהתאבד, שכרו בני משפחת האסיר את שירותיו של עו"ד נתנאל בירן על מנת להגיש תביעת פיצויים נגד שירות בתי הסוהר על כך שלטענתם התרשל בשמירה על יקירם וגילו ממצאים מפתיעים במיוחד בדו"חות הרפואיים של שב"ס.
תאונת עבודה בכלא: אסיר תובע חצי מיליון ש"ח (22/2/16)
אסיר לשעבר שאצבעותיו נקטעו בזמן המאסר, הגיש תביעה נגד שירות בתי הסוהר בסכום של מאות אלפי שקלים בטענה כי התאונה התרחשה בזמן שעבד בבית המלאכה בכלא - עו"ד נתנאל בירן הגיש את כתב התביעה.
תביעה נגד שוטר: ״איבד לי את שעון הברייטליינג״ (22/2/16)
תושב חולון הגיש תביעה נגד שוטר תחנת לב תל אביב, בטענה כי הוא איבד את שעון הברייטלינג שלו בשווי של כ-57 אלף ש"ח ביחד עם חפצים יקרי ערך אחרים - האיש הגיש תביעת נזיקין, באמצעות עו"ד נתנאל בירן, נגד המשטרה בסך 85 אלף ש"ח.
תביעה מתקתקת: "שוטר איבד לי את הברייטלינג" (19/2/16)
בית משפט השלום בת"א ידון בתביעה של תושב חולון, שטוען כי השוטר שעצר אותו לחקירה איבד שקית עם חפציו האישיים, בין הפריטים: שעון בשווי של כ-57 אלף שקל ושרשרת זהב בעלת ערך סנטימנטלי רב. כתב התביעה הוגש על ידי עו"ד בירן.
החליקה על שלולית ותובעת את "מי עדן" (20/10/1015)
החליקה בביתה על שלולית מים כתוצאה מנזילה ממתקן המים של חברת מי עדן ותובעת פיצויים על הנזק שנגרם לה בשל "מתקן לא תקין". האישה סבלה משבר בשורש כף היד ונאלצה לעבור ניתוח. התביעה הוגשה באמצעות עו"ד נתנאל בירן.
סיפורו של הישראלי שגודל כילדה ואולץ לעבור ניתוח לשינוי מין (1/10/15)
בן 25 פנה לרופאה בשל כאבי בטן חזקים ומתמשכים, בבדיקות מתברר שהוא בעל איברי מין זכריים ונקביים גם יחד. בלי לדבר איתו על זהותו ורצונו מחליטה המערכת הרפואית לבצע בו ניתוחים שהופכים את גופו לנקבי - משרדנו ייצגו בתביעה שהגיש.
על טיפול בתשתיות ולקיחת אחריות כאשר אנשים נפגעים כתוצאה מליקויים (28/4/15)
כל חורף מחדש אנחנו מופתעים כשמגיע הגשם, הכבישים מוצפים, התשתיות לא עומדות בכמויות המשקעים והרחובות הופכים לנחלים שוצפים - מהם הנזקים שבאחריותה של המדינה ומהם אלו שבאחריות הרשות המקומית? עו"ד נתנאל בירן מסביר.
מי תובע את השף חיים כהן על חצי מיליון שקלים? (1/4/15)
טבח במסעדת "יפו תל אביב" תובע את המסעדה שבבעלות השף חיים כהן בשל פציעה שנגרמה לו אחרי שהחליק על רצפת המטבח במהלך יום עבודה - עו"ד נתנאל בירן מייצג את התובע.
הרופאים אבחנו גידול באיחור של שנה – הרגל נכרתה (12/2/14)
צעיר שעבר תאונת עבודה וסבל משבר ברגלו, התנייד בין רופאי בילינסון וקופת חולים "מאוחדת" במשך חודשים, אף אחד מהם לא זיהה כי הכאבים ברגלו נובעים מגידול ולא מהנפילה. לאחר כשנה, אובחן גידול ורגלו נכרתה - עו"ד בירן הגיש את התביעה.
תובעת את פייסבוק: בני התאבד בשל התעללות ברשת החברתית (19/12/14)
דוד-אל מזרחי שם קץ לחייו בגיל 15 בעקבות השפלות מצד חבריו ללימודים, אמו הגישה תביעה בסך 5 מיליון שקל כנגד בית הספר וחברת "פייסבוק" העולמית - עו"ד נתנאל בירן ייצג את גברת מזרחי בהליך.
תביעת ענק: בננו הותקף מינית בבית הספר ע"י ילדים גדולים ממנו (16/9/14)
לאחרונה מצבו הנפשי של הילד הידרדר והוא אושפז במחלקה פסיכיאטרית. הוריו הגישו בשמו תביעת ענק נגד משרד החינוך ונגד העיר שבה הם מתגוררים בסך של יותר מ-2.5 מיליון שקל - עו"ד נתנאל בירן מייצגם בתביעה.
המליצו לכם על ניתוח פשוט? כדאי שתדעו כי יש גם סיכונים (2/6/14)
ניתוח פשוט יכול לעתים להסתבך ולהסתיים בסבל ובכאב - תביעה שהוגשה לבית המשפט לאחרונה דנה ברשלנות רפואית לאחר ניתוח פשוט למניעת הזעת יתר // מאמר אורח מאת עו"ד נתנאל בירן
סורוקה: מיטה במיון קרסה - קשישה נפלה ונחבלה (3/4/14)
מטופלת תובעת את בית החולים "סורוקה" לאחר שמיטת האשפוז שעליה הושכבה במסדרון חדר המיון קרסה והיא נפלה על הרצפה, התוצאה - חבלות בפנים, באגן ובירך ואשפוז ממושך. עו"ד נתנאל בירן ייצג את התובעת.
הטייח של 'החורבה' נפל ונפצע - תובע 2.5 מיליון שקל (10/3/13)
טייח שהועסק בשיפוץ 'החורבה', קיבל סולם רעוע, נפל ונפגע בידיו. שנתיים וחצי חלפו והוא עדיין זקוק לטיפול. כעת, באמצעות עו"ד נתנאל בירן, הוא תובע מהעירייה והחברה הקבלנית 2.5 מיליון שקל.
תאונה על הקרח: אישה החליקה ונפצעה במרכז קנדה תפוצה ב-60 אלף ש"ח (21/1/13)
חברת המרכז הלאומי לספורט החורף בישראל, המפעילה את "מרכז קנדה" במטולה תפצה אישה שנפגעה במהלך החלקה בסכום של 60,000 שקלים. בכתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד נתנאל בירן, נטען כי לפציעה היו השלכות על יכולת התפקוד של האישה.
פוצה על התאונה ולא איבד את העבודה (23/12/12)
עובד במאפייה שנפגע בתאונת עבודה, אך ביקש לשמור על מקום העבודה, הצליח להגיע לפשרה על פיצוי מהמעביד תוך המשך עבודתו במקום - עו"ד נתנאל בירן, שייצג את העובד בתביעות שהגיש, הצליח לרקום פשרה בנושא.
אסם תפצה במיליון שקל עובדת שנפצעה ופוטרה (17/12/12)
בית המשפט קבע: חברת אסם תפצה במיליון שקלים עובדת צעירה שנפצעה בזמן עבודתה במפעל החברה בשדרות ופוטרה לאחר שמצבה החמיר - עו"ד נתנאל בירן ייצג את העובדת.
תביעת רשלנות נגד איכילוב: השמירה הוסרה מהחולה - והוא מת (25/11/12)
החולה התנגד לטיפול והיה חשש שיפגע בעצמו אך המנהל פרופ' גבי ברבש הורה להסיר את השמירה עליו והחולה מת, המשפחה תובעת 2.5 מיליון שקל - עו"ד נתנאל בירן הגיש את התביעה מטעם המשפחה.
תביעה: הרופא אמר שאין משמעות לירידה בשמיעה, באוזן נמצא גידול ׁ(12/11/12)
בתביעה שהגיש עו"ד בירן, נטען כי לאורך 7 שנים, קבע רופא שהצעיר שהופנה אליו בשל ירידה בשמיעה, סובל, לכאורה, מבעיה שלא מצריכה טיפול מיוחד - רק לאחר שהצעיר התעקש לעבור בדיקת MRI נמצא כי על עצב השמע שלו צמח גידול שפיר ענק.
תובעת את "איכילוב" עקב צלקת שנגרמה בילדותה (11/11/12)
צעירה בשנות העשרים לחייה, תושבת בית דגן, תבעה את בית החולים איכילוב בעקבות צלקת גדולה שנגרמה לה לטענתה בגבה ואשר לדבריה נגרמה עקב רשלנות בית החולים - עו"ד נתנאל בירן ייצג את הצעירה.
צעירה תובעת מבית החולים "איכילוב" מאות אלפי שקלים (11/11/12)
לטענת הצעירה, ניתוח שעברה בבית החולים בגיל שנה וחצי השאיר על גופה צלקת אשר "פגעה קשות" בדימויה העצמי. את הצעירה ייצג עו"ד נתנאל בירן, שהגיש בשמה תביעה על סך מאות אלפי שקלים.
יצאה משותקת מהלידה: לא יכולה להחזיק את בתי (18/6/12)
אישה בריאה נכנסה ללדת בבית חולים "אסף הרופא" ויצאה משם נכה, משותקת ומרותקת לכיסא גלגלים לאחר אירוע מוחי בו לקתה במהלך ההתאוששות מהלידה. עו"ד נתנאל בירן ייצג את הצעירה בהליך התביעה נגד בית החולים.
על כיסוי ביטוחי במקרה פגיעת ילדים מחוץ למסגרת החינוכית (26/3/09)
משרד החינוך דאג כי ילדינו יבוטחו כמעט מפני כל פציעה, ללא קשר למקום בו אירעה, לשעה או ליום בה אירעה, או למי שגרם לה ואפילו אם הילד עצמו אשם בקרות התאונה - יש כיסוי ביטוחי! // מאמר אורח מאת עו"ד נתנאל בירן
חג החרות שלנו: 6 עו"ד צעירים מספרים על המעבר למשרד משלהם (25/4/05)
"זו בעיקר שאלה של אופי ומי שבנוי להיות עצמאי לא צריך ניסיון של 10 שנים. כמה שנים בדיוק הוא עניין אינדווידואלי. מה שחשוב זה להיות אחראי מספיק כדי לא לקחת דברים שאתה לא יכול לעמוד בהם", אומר עו"ד נתנאל בירן.

להערכת סיכויי תביעתך ושוויה, קבע פגישת ייעוץ חינם:

טלפון: 03-6888838
פקס: 03-6888818
אנו מתחייבים לדיסקרטיות ולשירות מקצועי ומהיר על-ידי עורך דין מנוסה ומיומן